Для мого тонкого освітленого волосся крем-олія підійшла ідеально. Робить волосся м'яким і блискучим, при цьому зовсім не обтяжує. Дуже задоволена покупкою.
Шоколадний колір супер гарно блищить та тонує сивину. Я задоволена. На фото виглядає темніше ніж є + такий приємний відтінок на сонці. Тримається не довго, але це ж маска, а не фарба.
Довго вагалася, і замовила. Це захват. Тонуюча маска просто вогонь! Рудий колір без червоного відтінку. Тримається супер, мию голову через день, інколи щодня. Не залишає сліду на подушці.